Jak szybko przytyć 30 kg?

aby przytic szybko 30kg co trzeba zrobic po proszę

Witam, niestety tak jak w przypadku odchudzania tak samo przy przytyciu nie ma magicznego i zdrowego sposobu na to aby zrobić to bardzo szybko. W pierwszej kolejności należy ustalić przyczynę niedowagi. Jeżeli jest to kwestia jedynie uwarunkowań genetycznych należy rozpocząć kurację dietą o zwiększonej podaży energii. Należy spożywać minimum 5 posiłków dziennie. Najważniejszą rolę odgrywają węglowodany złożone pochodzące z pełnoziarnistego pieczywa, kasz, makaronu razowego, ryżu brązowego. W lodówce powinien znaleźć się także nabiał, chude wędliny, mięso, ryby. Nie można zapominać o owocach i warzywach. W takiej diecie powinny znaleźć się także suszone owoce i orzechy które oprócz energii dostarczą nam też znacznych ilości witamin i składników mineralnych. Świeże soki uzupełnią płyny i dostarczą węglowodanów. W niektórych sytuacjach należy rozważyć zostosowanie dodatkowych odżywek czy supelmentów takich jak Nutridrinki.

Niestety nie da sie przytyc szybko. Zdrowe tempo przybierania na wadze to 0,5-1 kg tygodniowo, czyli od 2 do 4 kg miesiecznie. 30kg to bardzo dużo, taka niedowaga powinna byc skonsultowana zarówno z lekarzem, jak i dietetykiem.