Jak szybko schudnąć z bioder?

Witam, ważę 52 kg, mam 162cm wzrostu. Mam bardzo grube biodra i chcę się ich pozbyć, ale nie wiem jak. Może moglibyście mi pomóc? Jedziemy za miesiąc do aqua parku i wstydzę się założyć strój. Chcę schudnąć. Proszę o pomoc. Przepraszam za kłopot :)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Myślę, że dobrym sposobem byłoby wprowadzenie ruchu - czy to w postaci zajęć zorganizowanych typu fitness czy biegania, które świetnie modeluje pośladki. Codzienna porcja ruchu + odpowiednio zbilansowana dieta powinny pomóć Pani w osiągnięciu wymarzonego wyglądu. A miesiąc czasu to naprawdę dużo!

Trzymam kciuki aby się udało,
Pozdrawiam