Jak to z tą dietą kopenhaską?

Czy podczas diety kopenhaskiej można schudnąć 6 kg w tydzień? Chciałabym jej spróbować. Proszę nie pisać, że jest niebezpieczna dla zdrowia, bo to ja wiem, ale to jest ostatnia deska ratunku dla mojej wagi, na prawdę. Do dietetyka się nie wybiorę, bo nie mogę. A więc rygorystyczna dieta mi została. Wiem,że będę osłabiona, ale to tylko 13 dni, a po drugie będę zażywała witaminy dodatkowo, aby nie odczuwać takiej słabości. Więc jak, mam szansę schudnąć w tydzień 5-6 kg ?

ponad rok temu

Witam,

Będę wdzięczna, za nie pisanie co mam mówić, lub czego mam nie mówić.

Dieta kopenhaska wiąże się z dużym ryzykiem zdrowotnym, o czym jestem zobowiązana Cię poinformować.

Z pewnością schudniesz, ale równie szybko przytyjesz, jeśli wrócisz do dawnego stylu odżywiania.
O ryzyku przeczytasz pod adresem:
 http://portal.abczdrowie.pl/glodowka-czy-warto

Pozdrawiam