Jak usunąć brodawczaki?

Witam.Od jakiegoś czasu mam dwie krostki na wewnętrznej stronie dłoni i teraz pojawiła mi się trzecia na palcu.Podejrzewam że są to brodawczaki.W związku z tym jak mogę je usunąć?

Dzień dobry,

Wirusa brodawczaka ludzkiego można usunąć przy pomocy np. wypalania, zamrażania lub lasera. Warto jednak pamiętać, że wirus wciąż pozostaje w organiźmie i zmiany mogą pojawić się ponownie.

Pozdrawiam serdecznie.