Jak usunąć grudki z ust po powiększaniu?

Witam. W grudniu 2017 roku poddałam się zabiegowi powiększania ust - 1 ml. Niestety, od tego czasu, z winy osoby wykonującej zabieg, mam w ustach grudki. Nie są one widoczne ale je czuję. Czy mogę powtórzyć zabieg, czy czekać, az całkowicie się rozpuszczą?

Jeżeli podano kwas hialuronowy, to powinien on ulec degradacji w zal. od produktu po 6-8-12mcach od podania. Można ew. wykonać zabieg rozpuszczenia grudek hialuronidazą wcześniej