Jak usunąć ość z gradła?

Witam.. Jadłam rybę filetowana więc ośc mala i od tego czasu mam dolegliwości. Ciężko określić miejsce gardło /przelyk po lewej stronie tylko. Tępy ból cały czas, w trakcie przelykanka klucie. Brak stanu zapalnego gardła. Na pogotowiu nic nie znaleźli. Wykonano rtg. Dostałam spray. Lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk. Brałam coś lepiej ale przeszkadzanie było. Poszłam prywatnie i tylko powiększone grudki chłonne. Dał mi nolpaze że niby przelyk poparzony a ja nadal odczuwam ból i brak efektu. Proszę o pomoc. Chcę tylko pozbyć się bólu leki przeciwbólowe nie pomagają.

Taki stan wymaga usunięcia ciała obcego przez laryngologa bez badania laryngoskopowe go nie da się znaleźć ciała obcego w niektórych przypadkach