Jak usunąć zarost pod nosem?

U mójego 13letniego syna pojawił się pierwszy zarost pod nosem. Wąsik to typowy meszek o ciemnym zabarwieniu dlatego rzuca się w oczy. Syn nalega żeby zgolic go lub zrobic depilacje woskiem. Ja jestem za tym żeby nic z tym nie robić bo to za wcześnie, ale opinia rówieśników jest ważniejsza. Proszę o pomoc w doborze metody

Dzień dobry,

Syn jest w okresie dojrzewania, więc to normalne, że w okolicy górnej wargi pojawia się zarost.
Najrozsądniej będzie zacząć golić ten obszar.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska