Jak wrócić do dawnej kaloryczności posiłków?

Witam, obecnie jestem na głodówce już rok schudłem dzięki niej 13 kg z 80kg przy wzroście 165 i małej aktywności fizycznej. I obecnie dostarczam organizmowi tylko 1000 kacl i wiem że podstawowa przemiana materii wynosi około 1600kacl . I jak wrócić z powrotem do takiej ilości kalorii aby nie przytyć i utrzymać dotychczasową wagę. Czy stopniowe dodawanie kalorii pomoże około 200 kacl na tydzień ?

Tak niska kaloryczoność diety jest niebezpieczna dla organizmu. W tym momencie powrót do całkowitego zapotrzebowania energetycznego powinien być prowadzony przez doświadczonego dietetyka, aby zapobiec efektowi jo-jo i innym skutkom ubocznym.

Zachęcam do kontaktu
Monika Więckowska
Dietmedical
+48 796 994 084