Jak wygląda leczenie zakrzepicy żyły grzbietowej penisa?
Witam, Chodzę od 2 tygodni do lekarza, miałem 3 wizyty. Do tej pory miałem 5 dni antybiotyku. Jutro robię cytologię moczu, usg dopplera i kolejną wizytę. Czy leczenie przebiega prawidłowo czy zbyt wolno? Czy nie powinienem od pierwszego dnia mieć przepisanej usg dopplera, heparyny w zastrzykach,antybiotyk. Jak wygląda leczenie zakrzepicy żyły grzbietowej penisa?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.
po potwierdzeniu diagnozy w USG podaje się heparyny ( miejscowo lub podskórnie w iniekcjach - w zależności od objawów ). Jeżeli dostaje Pan antybiotyk - zapewne zostało zdiagnozowane zapalenie.