Jak wygląda usunięcie glizdy u 2-latka?

U mojej 2letniej córki wykryto glizde. Chciałam wiedzieć czy usunięta z organizmu glizde jakoś będę w stanie zauważyć w małe dziecka ... fragmenty ...czy może cały robak. Jest dopiero w trakcie leczenia i nie wiem czego się spodziewać!

mogą pojawiać się fragmenty, a może nie być nic widocznego gołym okiem. Na pewno warto kontrolować kał i po badaniu zrobić badania kontrolne