Jak wykluczyć raka jelita?

Witam mam 21 jeden lat w ciąży miałam zaparcia urodziłam przeszło ale zaczęłam brak Concor cor i zaparcia znowu są do tego po jakiś czasie doszły nudności bóle żołądka lekkie osłabienie i nie dawno ból w dole pleców jak cos robie i delikatny ból w podbrzuszu kiedy chodzę, lekarz stwierdzil zapalenie błony żołądka a ja się boję że to może być rak jelita tyle tego w internecie pisze... Jakie badania muszę wykonać? Co powiedzieć lekarzowi żeby dostać skierowanie na badania?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego sądzę że warto jest wykonać podstawowe badania lekarskie oraz usg jamy brzusznej.