Jak zapobiec widzeniu własnego nosa?
Witam. Mój syn ma ogromny problem. Chodzi o to że "widzi swój nos" bardzo go to denerwuje. Zrobiłam mu tomgraf oka, pole widzenia i rezonans głowy. Wszystkie badania są dobre a mimo to objaw ten wystepuje. Jak sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Zapalenie spojówek
Przy zapaleniu spojówek, naczynia krwionośne w oku silnie wypełniają się krwią. Oko jest więc zaczerwienione i obrzęknięte. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zapaleniu spojówek.
Witam,
bardzo mi przykro z powodu takiej niedogodności ale obawiam się, że wszyscy widzimy własny nos i jest to zupełnie normalne.
W związku z tym nie dziwię się że wszystkie badania wychodzą prawidłowo.
Wiem że ciężko przyjąć taką opinię ale widzenie własnego nosa to normaly objawa. Zwykle ludzie tak się do tego przyzwyczajają, że przestają na to zwracać uwagę.
Myślę, że ma tu miejsce zaburzenie innego rodzaju.