Jak zinterpretować wynik badania glukozy?

Witam mam hashimoto tsh 13.75 nie biorę leków proszę o analizę moich wyników Glukoza na czczo 81.7 po 1 godz 102 po 2 godz 86.9 Insulina na czczo 8.97 po 1 godz 155.30 po 2 godz 102.37 proszę o analize

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wyniki świadczą o dużym niedoborze hormonów tarczycy. Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego (pierwszego kontaktu, a najlepiej endokrynologa) w celu zlecenia niezbędnego leczenia suplementacyjnego.