Jak zniwelować blizny na twarzy?

Mam blizny na twarzy z wypadku samochodowego, są dość świeże, bo z 13 września tego roku, to są blizny po szkle. Są czerwone jest iść dość sporo, a dwie z nich są dość bardzo widocznie wypukłe, szukam pomocy w jaki kolwiek sposób by to chodź trosze uniewidocznic, albo chociaż troszkę zmniejszyć zaczerwienienie, wszelkie lasery odpadają, jestem w ciąży. Szukam maści, plastrów i mikstur domowych

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację, po obejrzeniu stanu blizn lekarz dobierze odpowiednią metodę, najczęściej stosuje sie zabiegi plasma iq, peelingi medyczne, lasery.