Jak zwalczyć opryszczkę?

Mam problem z opryszczka na ustach. Pojawiła się już dawno. Znajduje się w prawym kąciku ust. W tym czasie gdy tą opryszczkę mam to druga mi się pojawila na ustach, ale już zeszła a ta pomimo że już miała zejść to dalej się utrzymuje i albo się powiększa albo delikatnie zmniejsza. Czy coś jest nie tak? Jak sobie z tym poradzić. Ta opryszczka już się bardzo długo utrzymuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć