Jak żyć wśród zakochanych par, będąc samotną?

Czy jest coś co mi zastąpi brak partnera? Jak żyć wśród zakochanych par będąc samotną?

tak, samoakceptacja siebie takiej, jaka sie jest +pozegnanie zludzen, ze partner mnie uszczesliwi...to moge tylko sama..pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Jeśli jest Pani trudno, znaczy to, że bycie w związku jest dla Pani ważne. Niełatwo jest obserwować coś, na czym nam zależy, co innym się udaje a nam jakoś jest trudno osiągnąć sukces. Warto, żeby pracowała Pani nad przyczynami takiego stanu rzeczy (czy była już Pani w związku? co jest trudnością we wchodzeniu w relację? itp) i możliwościami zmiany- tego, co Pani może zrobić ze sobą i dla siebie, by lepiej odnajdywać się wśród ludzi, wchodzić w relacje, aż w końcu pozwolić sobie i doświadczyć bliskości w związku. Można to zrobić samemu albo we współpracy ze specjalista psychologiem. Zachęcam.

Witam
Jest Pani bardzo młodą kobietą i to, że aktualnie nie ma Pani partnera nie oznacza, że
tak będzie zawsze. Póki co warto korzystać z czasu, który Pani ma na to żeby zadbać o własny rozwój, nie tylko zawodowy. Warto szukać dla siebie pasji i rozwijać je. Warto dbać o poznawanie nowych ludzi i utrzymywanie z nimi kontaktów. Warto dbać o relacje z przyjaciółmi. Myślę, że sama znajdzie Pani jeszcze wiele rzeczy którymi warto się zająć, żeby żyć pełnym życiem i nie tracić cennego czasu.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak