Jaka dieta podczas odrabaczania?

Witam, Mam 27 lat 2 psy i chciałabym się odrobaczyć. Czy jest jakaś wspomagająca dieta która przyspieszy ten proces? oczywiście chodzi mi o wspomaganie leków przypisanych przez lekarza. co jeść lub czego unikać? Czy w ogóle coś jeść czy zrobić totalne oczyszczenie przy braniu preparatów? pozdrawiam

Dzień dobry :)

W czasie odrobaczania dobrze unikać niektórych produktów w diecie:
- słodycze i słodkie przekąski (ciasta, pieczywo cukiernicze, bułki drożdżowe),
- miód, dżemy, cukier i produkty, które je zawierają,
- mleko, słodka śmietanka, słodkie jogurty,
- soki i słodkie napoje,
- produkty z białej mąki: pieczywo, makarony, pierogi,
- żywność przetworzona (zupy i sosy w proszku, żywność typu fast-food, gotowe dania w słoikach, konserwy),
- biały ryż,
- alkohol,
- słodkie owoce, np. banany, brzoskwinie, morele, owoce suszone, winogrona,
- produkty typu majonez, keczup, gotowe sosy.

Zapraszam do kontaktu i współpracy :)

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA