Jaka jest dawka terapeutyczna Anafranilu?

Witam, jaka jest dawka terapeutyczna Anafranilu. Lek biorę na stany lękowe, przez pierwszy tydzień zwiekszałam stopniowo dawke od 5 mg do 20 mg na dobę. Obecnie od tygodnia przyjmuję dawkę 20 mg po 10 mg dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Czuję się juz lepiej ale czy mogą się jeszcze zdarzać napady lęku i jak długo. Pozdrawiam serdecznie. Monika

Witam!
To jest sprawa indywidualna. Należy brać najniższą dawkę działającą. Zakres terapeutyczny jest bardzo duży: niektórym wystarcza30 mg, a inni biorą 150 mg.
Każdy człowiek reaguje po swojemu. Proszę pamiętać o psychoterapii.
Powodzenia
W. Łuczkowski.