Jaka jest interpretacja wyniku badania gastroskopii?

Proszę o interpr.wyniku gastroskopii:"Przełyk tuż ponad linią Z,na szczycie fałdu błony śluz.widoczna nadżerka długości 5 mm.Wpust znajduje się na głęb.41cm od siekaczy;na wprost i w inwersji instr.wykazuje nieszczelność. Jeziorko zastoinowe zawiera mętną,płynną,papkowatą treść pokarmową barwy mleczno-białej.Pacjent ponad 12 godz.od posiłku.Błona śluz.żołądka dyskretnie zaczerwieniona".Czy to może być przepuklina rozworu przełyk.?Dokuczają mi duszności,nasilają się po posiłku.Serce mam zdrowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli byłaby przepuklina to byłoby to jasno stwierdzone w opisie badania. Proponuje zgłosić się do lekarza kierującego na zabieg