Jaka jest interpretacja wyniku badania histopatologicznego?

Witam proszę o zinterpretowania wyniku histopatologi. A. Cervicitis chronica.Sigma morphologica infectionis viralis,Dyspiasia microfocalis epithelii portionis vaginalis colli uteri.CIN1, LSIL Fragmenta epithelii endocervicis et fragmentum epithelii paraepidermaidalis cum dysplasia microfocalis minaris gradus, Polypus fibroso-glandularis parvus endocervicalis. Proszę o jasne wyjaśnienie wyniku badana. Za odpowiedz dziękuję

Cervicitis chronica.Sigma morphologica infectionis viralis,Dyspiasia microfocalis epithelii portionis vaginalis colli uteri.CIN1, LSIL Fragmenta epithelii endocervicis et fragmentum epithelii paraepidermaidalis cum dysplasia microfocalis minaris gradus, Polypus fibroso-glandularis parvus endocervicalis.
Przewlekłe zapalenie szyjki macicy., dysplazja szyjki macicy, CIN1, LSIL
Fragmenty nabłonka wewnątrzszyjkowego z dysplazją mikrofokalną stopnia małego, polip szyjki macicy.