Jaka jest interpretacja wyniku z wymazu z gardła u kobiety w wieku 76 lat?

Witam. Proszę o interpretacje wyniku z wymazu z gardła u kobiety w wieku 76 lat. 1. Citrobacter freundii complex - wzrost obfity Amikacin <=8 S Cefepime <=1 S Ciprofloxacin <=0,5 S Gentamicin <=2 S Levofloxacin <=1 S Trimeth/Sulfa <=2/38 S gdzie S oznacza wrażliwy. Ponadto dopisano: Staphylococcus aureus MRSA-nie wyhodowano. Czy po takim wyniku martwić się? Dziękuję za interpretację.

nie interpretuję wyników wymazów pobrany przez kogoś, sam pobieram takie wymazy, sam kieruję do wiarygodnych laboratoriów i sam potem przeprowadzam odpowiednią tarapię.