Jaka jest skuteczność krioanalgezji?

Witam, chciałabym się zapytać co Pan sądzi o krioanalgezji? Znajomy z przepukliną w odcinku lędźwiowym miał wymrażane 4 nerwy w tej okolicy. 2 lewe zareagowały prawidłowo ale 2 prawe nie. Po kilku dniach ból niesamowity. Do tej pory problem ze spaniem (ból kregosłupa), ból przy poruszaniu się itp. Minęło około 3 tygodni od zabiegu. Jak można pomóc? Ponowny zabieg? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Trudna się odnieść bez wiedzy lekarza prowadzącego co do możliwych powikłań oraz pola zabiegu którego podawany był Pacjent. Najlepiej skosultować z lekarzem prowadzącym