Jaka może być przyczyna bólu w nadbrzuszu u 63-letniej kobiety?

Mam 63 l. Od tygodnia odczuwam ból w nadbrzuszu i mam wzdęcia i gazy.teraz miałam wypróżnienie szaro-zielone i to kilka razy w ciągu godziny .Stolec był luźny.Nic mi nie smakowało nawet te potrawy które lubię. Mam cukrzycę typu 2.Wyniki jakie robiłam to RF(ICD-9:K21) - 95.30 , nie wiem czy to ma jakiś związek bo ostatnio miałam silne bóle ramienia i biodra. 10 lat temu byłam leczona z powodu raka piersi. W przeszłości cierpiałam z powodu wrzodów i trzustki.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu, być może konieczne będą dodatkowe badania z krwi oraz USG jamy brzusznej.