Jaka może być przyczyna czerwonej i swędzącej skóry głowy?

Witam, Moja skóra twarzy jak i owłosiona skóra głowy jest zawsze czerwona, swędząca (nieraz uporczywie), sucha, a zarazem tłusta i świecąca (po nałożeniu cienkiej warstwy kremu nawilżajacego, np. La Roche posay czy Bioderma na twarz). Borykam się z tym problemem od około 3 lat i żaden dermatolog ani kosmetolog nie jest w stanie mi pomóc. Raz słyszę, że moja skóra jest bardzo odwodniona a następnym razem, że jest lojotokowa. Bardzo proszę o sugestię jaka może być tego przyczyna. Z góry uprzejmie dziękuję

Dzień dobry

Potrzebna jest Pani dobra diagnoza kosmetologiczna i odpowiednio dobrane preparaty pielęgnacyjne oraz zabiegi profesjonalne.

serdecznie pozdrawiam
IJ