Jaka może być przyczyna nawracającej opryszczki wargowej?

Witam Caly czas mam problem z opryszczka na ustach. Biore hewiran od stycznia tego roku tylko z dwu miesieczna przerwa. Jestem osłabiony bardzo przez leki. Pozdrawiam serdecznie

To ciężki problem do rozwiązania. Można stosować przewlekle Heviran 2 x 400mg. Nie jest to lek o jakiejś dużej toksyczności. Można spróbować wykonać podstawowe badania dotyczące odporności. Leczenie i diagnostyka o lekarza poz i dermatologa.