Jaka może być przyczyna świądu skóry?

Witam. Od jakiegoś czasu w godzinach nocnych(bardzo pózno chodzę spać) czuje lekkie ukłucie na skórze które po chwili zaczyna swędzieć i wychodzi bąbel jak po komarze. Co może być powodem? W dzień tego nie zauważyłam

Dzień dobry , przyczyn może być wiele, niestety bez obejrzenia i zbadania zmian nikt diagnozy nie postawi.Proszę odwiedzić dermatologa lub alergologa na konsultację.