Jaka może być przyczyna zaniku włókien nerwowych siatkówki?
Witam serdecznie. Proszę o informację, jaka może być przyczyna zaniku włókien nerwowych siatkówki (widoczne w RNFL), jeśli jaskra, nowotwory mózgu oraz choroby demielinizacyjne (dzięki badaniom MRI głowy, PMR, VEP) zostały wykluczone?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Byc może pewnego rodzaju zwyrodnienie. Proponuję udac się do kliniki okulistycznej, po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.