Jaka powinna być przezierność karku płodu?

Witam w 12 tygodniu i 2 dniu ciazy przezierność Krakowa (NT) wynosi 1,65mm czy ten wynik jest prawidłowy?

Przy takim NT jako marker trisomii 21, nie zwiększa on ryzyka tej wady genetycznej. Jednakże nie jest to absolutnie wystarczające. Wymagany jest pełny test prenatalny wykonany przez lekarza z certyfikatem Fetal Medicine Foundation.