Jaki domowy sposób na blizny i przebarwienia jest najlepszy?

Witam,
domowych sposobów jest wiele, są one skuteczne raczej na drobne zmiany.Najbardziej popularne są peelingi i maseczki.Można kupić gotowe w drogeriach /w saszetkach/lub wykonać taką mieszankę samemu.np maseczka z ogórka,z rumianku,wywar z natki pietruszki lub z cytryny.
Jeżeli domowe sposoby nie dadzą pełnego efektu sugeruje konsultacje u lekarza medycyny estetycznej.

Witam, domowymi metodami blizn i przebarwień nie usunie się.

Proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z preparatami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do jej stanu.