Jaki inny krem mogę stosować do mojej skóry?

Stosuję Epiduo na tradzik ale mam strasznie zaczerwienioną skórę twarzy. Stosowalam Cerave i Cetaphil do nawilzania ale po nich wyskakiwaly mi krostki więc przestalam. Jaki inny krem moge stosowac do mojej skory?

Dzień dobry, aby dobrać odpowiednią pielęgnację domową należałoby skonsultować się z kosmetologiem, który zbada Pani skórę od podstaw i przeanalizuje dotychczas stosowaną pielęgnację domową.

Dopiero po zbadaniu skóry odpowiednim urządzeniem, wizualnie, palpacyjne a także analizie pielęgnacji domowej można dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji w domu. Wtedy mamy wówczas pewność co tak naprawdę dzieje się na skórze, co jest tego powodem i dobrać produkty o skladzie odpowiadającym problemom skórnym. Niestety nie widząc skóry nie da się rzetelnie dobrać odpowiedniego produktu spełniajacego swoją rolę.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin