Jaki jest najlepszy sposób na odbudowanie zęba przy jak najmniejszych kosztach?

Witam wszystkich serdecznie.Otóż przedwczoraj złamał mi się ząb po leczeniu kanałowym , złamał się w bardzo niedogodnym miejscu mianowicie na wysokości dziąsła a nawet wyżej od strony języka.Moje pytanie dotyczy jaki jest najlepszy sposób na jego odbudowanie przy jak najmniejszych kosztach (wciąż się uczę i nie dorabiam) ? Czy odbudowa jest możliwa i czy będzie ona efektywna ? Proszę o odpowiedź i podanie jeśli to możliwe przypuszczalnych kosztów. Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie stomatologiczne aby móc określić możliwe sposoby odbudowy, Proponuję udać się do lekarza który prowadził leczenie kanałowe, Po badaniu określi odpowiednie dalsze postępowanie.

Leczenie polegające na uzupełnieniu tkanek zęba zawsze jest kosztowne i od tego nie uciekniemy ,natomiast jeśli nie stać Pana na założenie korony w chwili obecnej można tak zabezpieczyć kikut zęba ,że nawet za rok czy dwa jeśli będzie Pan dysponował określonymi środkami można dokonać odbudowy .
Zdecydowanie odradzam uzupełnianie najmniejszym kosztem. Ząb ma służyć jeszcze kilkadziesiąt lat dlatego warto w jego odbudowę zainwestować.Pozdrawiam.