Jaki laser jest skuteczniejszy?

Witam, chciałam sie dowiedziec który laser jest lepszy, aleksandrytowy czy light sheer?

Witam
Domyślam sie, z rodzajów laserów , które Pani wymieniła, ze chodzi o skuteczność w depilacji.
Odpowiedz bez konsultacji moze być taka: wszystko zależy od rodzaju włosów i karnacji skory.
Jeżeli ma pani jasna karnację i ciemne włosy oba laśry bedą dobre nie ma znaczeńia.
Ewa Rybicka