Jaki należy zachować odstęp pomiędzy zabiegami laserowymi?

Chcialabym wykonac 3 zabiegi laserem revlite® q-switched na przebarwienia z maska weglowa. Czy to, ze miesiac temu mialam zabieg infuzja intrafolikularnej affinity na kwasie glikolowym 20% dyskwalifikuje mnie do lasera? Jaki nalezy zachowac odstep pomiedzy zabiegami lasrowymi. Bardzo dziekuje za odpowiedzi!

Infuzja intrafolikularna affinity sprzed miesiaca nie bedzie przeciwwskazaniem do zabiegu,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel