Jaki preparat wspomagający przytycie?

waze 41 kg jestem kobieta czy mogła bym zazywać jakomś kreatyne? jaką?chcę przytyć mam problem jem ale szybko to spalam ruchem...co mi poradzicie byółam u lekaza ale nic z tego,w aptece czy coś bedą mieli dla mnie ?

Przede wszystkim należy znaleźć przyczynę tego, ze nie może Pani przybrać na wadze. Stosowanie kreatyny ma sens tylko i wyłącznie przy intensywnym treningu siłowym.