Jaki wpływ na odczucia innej osoby ma intensywne myślenie o niej?

Czy to możliwe ze jak sobie myśle coś albo pomyśle , o kims albo cos? to czy ta osoba to wie i czuje????

Dzień dobry!

Nie, to nie jest możliwe. Żadne zdolności paranormalne, jak czytanie w myślach czy komunikowanie się myślami, nigdy nie zostały potwierdzone naukowo.

Pozdrawiam!

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Niestety myśli maja mały wplyw na nasze życze dopoki nie zostana wprowadzone w czyn.
Odpowiedz brzmi nie, moze Pan myslec sobie ile chce o kims, ta osoba tego nie wie i nie czuje.
Pozdrawiam!