Jakie badania powinien zrobić 22-letni student?

Jakie badania powinien zrobić 22 letni student ? Nic mi nie dolega chodzi tylko o profilkatykę. pozdrawiam

Generalnie żadnych badań robić nie trzeba. Przy niektórych typach studiów uczelnia powinna skierować na badania do lekarza medycyny pracy i wtedy taki lekarz decyduje o badaniach. Jeśli jest pan zdrowy i uczelnia nie kieruje na żadne badania to wystarczy zwykle badanie lekarskie i ewentualnie badanie morfologii i badanie moczu.