Jakie badania powinnam zrobić przed planowaną ciążą?

Witam.Jakie badania powinnam zrobić przed planowaną ciążą...?? a jakie badania powinien zrobić mój mąż??...Jesteśmy razem 7 lat a od października jesteśmy małżeństwem...i staramy się o dzidzie,ale jakoś Nam nie wychodzi?:(

Aby dobrze przygotować się do ciąży mogą Państwo wykonać analizę pierwiastkową włosów. Badanie pokaże poziom pierwiastków i zależności między nimi, a to pozwoli wyrównać niedobory i nadmiary oraz ew. wyeliminować pierwiastki toksyczne. Można w ten sposób sprawdzić min. poziomy pierwiastków odpowiedzialnych za gospodarkę hormonalną. http://profilaktyka-zdrowia.pl/index.php/analiza-pierwiastkowa-wlosow