Jakie badania wykonać przy wymiotach u dziecka?

Witam. Córka lat 4. 31 października poranny ból brzucha i wymioty 1 raz. 26 listopad to samo. Ból brzucha ustał po zwymiotowaniu. Jakie badania najlepiej wykonać?

Witam, za nim wykonać badania tym opisanym przypadku wskazana wizyta u lekarza pediatry który po badaniu fizykalnym oceni jaką przeprowadzić diagnostykę..

Można wykonać badania komercyjne ale również wziąć pod uwagę aby dwa razy nie stresować dziecka przy pobraniu krwi które okaże się bez konsultacji z lekarzem nie wystarczająca w diagnostyce.

Pozdrawiam