Jakie badanie dokładnie zobrazuje moją przypadłość?

Witam mam 34 lata , po 2 porodach, leczę się w poradni reumatologicznej od kilku lat i nie tylko. Ale wracając do pytania Miewam bardzo silne bóle i to coraz częściej w odcinku krzyżowo pośladkowym, tak to określam. Pan doktor mówi że to są tak zwane postrzały krzyżowe ,ból mnie paraliżuje nie jestem w stanie chodzić,siedzieć, ani się nawet obrócić. Biore leki wtedy mocne przeciwbólowe i po ok 4h zaczynam sie fuszac. Mam zwyrodnienia, jak również delikatny bulging w odcinku Ls, oraz degenerację chrząstki w krzyżach. Codzienne czynności i już odczuwam ból, który jest jeszcze do zniesienia-dopóki całkowicie nie zablokuje mnie. Jest albo jednostronne, a czasem obustronne, idą od krzyży do pośladków w samym środku pośladków.. jak również przez całą nogę. Chciałabym zrobić sobie rezonans magnetyczny prywatnie, ale nie wiem której części? Jakiego miejsca wykonać, by sprawdzić czy nie została na przykład uszkodzona kość biodrowa, czy sama nie wiem co, bo ból jest umiejscowiony również w pośladku. Są to bóle tkliwe, gdzie dotykam zwyczajnie ręką i po prostu mnie wszystko boli, miejsca są czasem jak nagrane. Chciałabym sama sobie pomóc odnaleźć, co mi tak naprawdę dolega bo nie da się z tym żyć. Tylko jakie badanie, których części będzie najlepiej obrazowało, oraz które najlepiej sprawdzi miejsca mnie biorące?. Bo najchętniej zrobiłbym pośladków Ale z tego co wiem to nie ma takiego badania. Proszę mi doradzić.

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana zarówno poszerzeniem diagnostyki jak i skutecznym leczeniem opisywanych dolegliwości bólowych w pierwszej kolejności proponuję udać się do poradni leczenia bólu w Pani miejscu zamieszkania. Lekarz po zebraniu dokładnego wywiadu, zbadaniu Pani oraz po analizie dotychczasowej dokumentacji medycznej zaproponuje stosowne postępowanie diagnostyczne( w tym właściwe badania) oraz zaproponuje metody leczenia.

Polecam również Pani uwadze stronę https://pogotowiebolowe.com.pl w zakładce "Dla Pacjenta" znajdzie tam Pani sporo informacji na temat bólu i metod jego leczenia.
Pozdrawiam