Jakie badanie jeszcze wykonać przy uczuciu ciała obcego w gardle, zgagi i wzdęciach?

Mam wielki problem z ktorym borykam sie od roku czasu.Uczucie ciala obcego w gardle tak jak by okruszki jedzenia zostaly w przelyku ,czasem jak by wlos to uczucie jest różne. Dodatkowo uczucie zgagi i wzdęcia.Mam drobne kamienie w woreczku ,lekarza twierdzi że nie trzeba operowac,na gastroskopi nieksztaltny oddzwiernik ziejacy ,laryngolog nic nie widzi.Czekam na wyniki ph metri ,co to może być i jakie badanie jeszcze wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

jak wygląda cały wynik gastroskopii? wskazana wizyta u gastroenterologa i laryngologa i dalsze postępowanie wg zaleceń specjalistów