Jakie badanie krwi wykonać przy powiększonych węzłach chłonnych krezkowych?
Córka,lat 33,od około 3 tygodni narzekała na nudności. Dziś wykonała usg jamy brzusznej,Badanie wykazało powiększenie węzłów chłonnych krezkowych po lewej stronie lewej stronie,podaję wymiary:21mm-9mm,9mm-3mm.Wizytę u internisty ma w piątek,lekarz wykonujący badanie usg zasugerował badanie krwi, ale nie wiemy jakie?Uprzejmie proszę o bliższe informacje,odczuwam niepokój.Łączę pozdrowienia.Anna

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, zalecam poczekać na wizyte u lekarza ponieważ bardzo trudno mi ocenić tak niespecyficzny wynik. Zalecałbym ewentualne powtórzenie badania a jeżeli chodzi o badanie krwi to zapewne chodziło o podstawowa morfologię ale do końca niestety pewny byc nie mogę co lekarz miał na myśli. Pozdrawiam