Jakie leczenie powinna podjąć osoba chora na Hashimoto?

Witam. Stwierdzono u mnie hashimoto przyjmuję euthyrox 37,5 . Wczoraj robiłam wyniki moje tsh wyszło 0,102 u endokrynologa byłam dwa miesiące temu i mój wynik przy euthyroksie 50 wynosił 0.506 i kolejną wizyte mam dopiero za 4 miesiące. Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Dodam że robi,ąc wczoraj wyniki byłam o tabletce , czy może mieć to jakiś wpływ na wynik ? Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Lek. Michał Lenard

Wynik TSH jest za niski, prawdopodobnie potrzebna będzie modyfikacja leczenia. Sugeruję wcześniejszą wizytę u endokrynologa. Pozdrawiam!