Jakie leki mają wpływ na laserowe zamykanie naczynek?

Dzień dobry, Czy zażywanie takich preparatów jak zmikronizowana diosmina, trokserutyna i hesperydyna wpława na efekt zamykania laserowego naczynek? Mam tu na myśli rumień na twarzy. Z tego co wiem to TAK, ponieważ preparaty te wzmacniają ściany naczyń włosowatych na które działa promień lasera co nie jest korzystne. Naczynka bez trudu powinny się wysuszyć, "zapaść" i wchłonąć przez organizm. A sam ten proces może trwać znacznie dłużej. Proszę to zaopiniować Pozdrawiam

Witam, likwidowanie rumienia , czyli zamykanie mikronaczynek na twarzy jest zabiegiem gdzie skuteczność jest 30-40 %, nie ma leków, preparatów które znacząco zwiększą skuteczność zabiegu. Wynik zależy głównie od doświadczenia operatora, czyli dobrania parametrów , które są skuteczne a jeszcze nie wywołują oparzeń. Zapraszam i pozdrawiam.