Czy mam grzybicę penisa?

Witam, podejrzewam u siebie grzybicę penisa. Poniżej zdjęcia: imgur.com/a/rak36 Dodam, że nie ma żadnej wydzieliny, mocz również oddaję bez bólu. Jednak te czerwone plamy i łuszcząca się skóra mnie martwią. Może jest lek, który może mi pomóc i obejdzie się od bezpośredniego kontaktu z lekarzem specjalistą? Clotrimazolum nie pomagało.

Lek. Tomasz Budlewski

Może być grzybica lecz nie tylko , konieczna diagnostyka , proszę zgłosić się do lekarza dermatologa lub urologa