Jakie mogą być efekty uboczne stosowania Seronilu?

Witam, od półtora miesiąca biorę seronil 30. Wcześniej nie widziałam efektów jednak ostatnio odczuwam ciągłą senność , zmęczenie - śpię po 10/12 h i nadal czuję się niewyspana. Objawy nasilają się po posiłkach nawet niewielkich. Niezależnie od wielkości porcji po każdym posiłku odczuwam dyskomfort i nudności spowodowane ciężkością w żołądku. Widzę też ogólne obniżenie nastroju i samopoczucia fizycznego. Proszę o podpowiedź czy może być to efekt uboczny leków czy przyczyny szukać gdzie indziej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzsze leczenie . Lek ten może powodować różne efekty niepożądane