Jakie mogą być konsekwencje wypicia koktajlu z kawałkami plastiku?

Witam Wczoraj przyrzadzalem sobie owocowy koktail w blenderze i poprzez nieuwage mala plastikowa czesc wpadla mi do srodka zostala zmielona razem z owocami. Wczoraj wieczorem bolal mnie brzuch ale niewiele. Dzisiaj po wydaleniu stolca okazalo sie ze byly w nim kawalki plastiku. I stad nasuwa sie pytanie: czy pomimo wydalenia plastiku nadal powinienem sie martwic ze cos jeszcze zostalo. Czy powinienem sie skonsulyowac z lekarzem czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia czy wszystko zostalo wydalone.

Dzień dobry,

niestrawiony plastik - jako ciało obce powinno w całości zostać wydalone.

Jeżeli nie czuje Pan dyskomfortu/bólu w jamie brzusznej - to wszystko powinno być w normie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga