Jakie mogą być powikłania po usunięciu torbieli zębowej?

Witam, Jestem po operacji usunięcia torbieli korzeniowej zęba 25, wczoraj zostały zdjęte szwy i jestem zaniepokojony bo w operowanym miejscu odczuwam dziwny "smak". Dzień przed operacją zacząłem brać antybiotyk, wczoraj wziąłem ostatnią tabletkę. Jestem zaniepokojony, proszę mi odpowiedzieć czy to normalne. Normalnie uprawiam sport i teraz nie wiem czy mogę w obecnej sytuacji? Nie znam się, ale chyba został wycięty kawałek kości i zęba tak? Mieszkam za granicą i mam ograniczone możliwości.

Wskazana kontrola radiologiczna i ponowna wizyta u lekarza wykonującego zabieg,który określi bieżący stan i zdecyduje o Pana aktywności sportowej.