Jakie mogą być przyczyny spadku wagi u 18-latki?

Witam . Mam 18 lat i 170 CM wzrostu i spadam na wadze ważyłam 43 kg wczoraj się ważyłam 41 kg i dzisiaj 40 kg. Co to może być ? Jem dużo ale nic nie tyje a chciałabym przytyć .

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, koniecznie proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu. Czy są jeszcze jakieś inne dolegliwości? Stres? Może to nadczynność tarczycy.
Pozdrawiam