Jakie można uprawiać sporty przy hipotonii ortostatycznej?

Witam mam pytanie. Kardiolog stwierdził że mam najprawdopodobniej (bez badań) Hipotonia Ortostatyczna,moje pytanie brzmi czy mogę chodzić na basen? Mam problemy z kręgosłupem i potrzebuje pochodzić na basen ale boję się dlatego że wchodząc na 1 piętro serce wali mi jak oszalałe więc nie wiem jak się zachowa przy takim wysiłku jak pływanie. To chyba narazie tyle dziękuję za ew. odp.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej pan może, sugeruję zacząć od niewielkich dystansów i zobaczyć jak się pan będzie czuł.
Pozdrawiam