Jakie są kolejne kroki po wykonaniu gastroskopii?

Od okolo 1,5 roku boli mnie żołądek. Pół roku temu miałem zrobioną gastroskopie i okazało się, że mam zapalenie żołądka. Od tamtej pory leczylem się u 4 lekarzy i żaden mi nie pomógł. Parę dni temu miałem ponownie gastroskopie i cały przełyk jest zaogniony i to bardzo czyli się pogorszylo w 6 m-cy i to bardzo. Co robić dalej, co będzie ze mną proszę o pomoc!

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan, jakie leczenie stosował do tej pory, czy była obecna bakteria H.pylori. Bez tych informacji, dokładnego opisu gastroskopii i zbadania, ciężko cokolwiek poradzić. Najlepiej udać się gastroenterologa.